• Odwiedziny: 3119385

Imieniny: Bazylego, Bernardyna

Uczennice ze Szkoły Podstawowej w Chęcinach mistrzyniami Powiatu w Mini Piłce Nożnej

Dnia 8 listopada 2019r. w Kostomłotach II odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. W zawodach udział wzięły drużyny z: Piekoszowa, Wzdołu Rządowego, Kostomłotów, Zagnańska, Bodzentyna, Bielin i Chęcin. Po remisach 0:0 ze Wzdołem Rządowym i 1:1 z Piekoszowem dziewczęta z Chęcin pokonały w półfinale Zagnańsk 2:0. Natomiast w meczu finałowym zwyciężyły z Bielinami 1:0. Tym samym zajęły I miejsce w turnieju zapewniając sobie awans do Półfinału Wojewódzkiego. Wszystkie bramki dla Chęcin zdobyła Gorgoń Oliwia.

Drużynę z Chęcin reprezentowały: Rudawska Amelia, Pękalska Patrycja, Kawecka Kinga, Hańćko Alicja, Pańtak Agata, Gorgoń Oliwia, Wróbel Nikola, Ziętek Gabriela, Szewczyk Maja i Pawłucka Elena.

Krzysztof  Habik