VIII Gminny Mam Talent za nami

Swoje talenty prezentowali podczas tego wydarzenia także uczniowie naszej szkoły.

Niezwykle miło nam przekazać, że Igor Woźniczka oczarował Jury swoim występem z kostką Rubika, zdobywając w tegorocznym finale 3 miejsce!
Nagrody i upominki z rąk Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny Roberta Jaworskiego, otrzymali także: Magda Papińska, Helenka Lech, Janek Wojcieszyński, Ola Chrabąszcz, Małgosia Szklarek, Staś Polit - z drużyny Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea, zdobywając wyróżnienie.
Występy wokalne Oli Chrabąszcz, Uli Widowskiej i Leny Żelazowskiej pokazały duży potencjał drzemiący w tych małych artystkach.
Natomiast możliwości młodych zapaśniczek LKS" Znicz Chęciny zaprezentowała razem z drużyną Gabrysia Rapta.

Miło było także spotkać naszych Absolwentów i zobaczyć, jak ich talenty rozkwitają. Magda Nartowska, Kasia Wrońska, Zuzia Gibalska, Karol Krzywicki - cały czas Wam kibicujemy!

Gratulujemy wszystkim wspaniałych występów i życzymy Wam dalszych sukcesów!
Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach dziękujemy za wspaniałą organizację przeglądu.

Fotorelacja na FB >>>>>