• Odwiedziny: 3119324

Jesteśmy w Drużynie SZLACHETNEJ PACZKI 2022

Nasza szkoła już 11 raz bierze udział w akcji Szlachetna Paczka. Podobnie, jak w poprzednich latach współpracuje z nami Pani Dorota Wróblewska z firmy ArcelorMittal z Nowin.
Mamy wybraną rodzinę - Pani Natasza (58 lat), jej niepełnosprawny syn (38 lat) i wnuczka (14 lat), dla której organizujemy zbiórkę potrzebnych rzeczy do 8. grudnia 2022. Pakowanie odbędzie się 9. grudnia 2022 (piątek) od godziny 15.30.
Chętnie skorzystamy z pomocy zainteresowanych rodziców naszych uczniów.

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny

1. Żywność
(klasy O, I,  II)

Żywność trwała: m.in. Ryż, Kawa, Herbata, Mąka, Makaron, Cukier, Olej, Dżemy, Konserwy mięsne, itp.

2. Chemia użytkowa (klasy III i IV )

Środki czystości: m.in. Mydło / żel myjący, Szampon, Płyn do płukania tkanin, Proszek do prania, Podpaski/tampony, Pasta do zębów, Płyn do mycia naczyń, Płyny/ środki czyszczące, itp.

3. Piekarnik elektryczny (nauczyciele +chętni darczyńcy) + akcesoria kuchenne (klasy V a, V b, VI a) i akcesoria do pieczenia ciast (klasy VI b, VII a)

"Pani Natasza ma talent kulinarny, nie stać jej na zakup piekarnika elektrycznego, o którym myślała pod kątem możliwości pieczenia i sprzedaży ciast, co zapewni rodzinie dodatkowe źródło dochodu."

Szczególne upominki

Mama: Perfumy + upominki "pod choinkę" (klasa VIII a)

Syn: Zestaw kosmetyków i przyborów do golenia + upominki "pod choinkę" (klasa VIII b)

Wnuczka: Perfumy + upominki "pod choinkę" (klasa VIII c)

Przy wejściu do szkoły będą ustawione kartony, do których będzie możliwość włożenia darów.

Za zgodą Dyrekcji Szkoły

Opiekunki Szkolnego Wolontariatu