6 Laureatów w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych Olimpus Sesja Wiosenna 2022

Z ogromną przyjemnością przekazuję, iż mamy 6 laureatów w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych Olimpus Sesja Wiosenna 2022.

Do testu z j. polskiego, j. angielskiego, matematyki, historii, geografii, chemii, fizyki i biologii przystąpiło 17 uczniów naszej szkoły i 2 ze SP z Bolmina. Tylko 9 uczniów wybrało jeden przedmiot, pozostali pisali testy z 2 do 6 przedmiotów.

Laureatką z dwóch przedmiotów została Zuzanna Brola 8a (j. angielski(8), matematyka (13 m-sce w Polsce)) Zaskoczony

Dyplomy laureata otrzymali Śmiech:

• Katarzyna Blady 5a – j. angielski (7)
  • Martyna Długosz 8a  – j. angielski (13)
  • Amelia Rudawska 8a  – j. angielski (13)
  • Marcin Krzemiński 8a  – matematyka (11)

Na wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy znaleźli się w pierwszej dwudziestce w Polsce Uśmiech:

• Kornelia Bęben 5b – j. angielski i geografia (16 m-sce z każdego)
  • Olgierd Stawicki 4b – j. angielski (17)
  • Oliwier Półkoszek 7c – j. angielski (16)
  • Marcin Krzemiński 8a – j. angielski (20)

Dla Nas każdy Uczestnik olimpiad jest wygranym. Jesteśmy z WAS DUMNI.

Życzymy  Wszystkim Uczestnikom olimpiad dalszych Sukcesów i wiary w swoje możliwości Uśmiech

Koordynator olimpiad w SP Chęciny