"Urodziny Marii Konopnickiej"

W ramach Roku Marii Konopnickiej, nasi przyjaciele z Klubu Wojskowego Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach świętowali wspólnie z nami urodziny tej znakomitej polskiej poetki i pisarki.

Nasi goście czytali fragmenty dziecięcych bestsellerów autorstwa M. Konopnickiej, a następnie wzięli udział w zajęciach plastycznych dla uczniów klas 1-3. Najmłodsi kolorowali obrazki z postaciami z bajek Konopnickiej, a starsze dzieci wykonały czapki skrzatów (lub jak kto woli - krasnali).

Podczas uroczystości rozdano również nagrody i dyplomy dzieciom za udział w konkursie organizowanym przez Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych "Urodziny Marii Konopnickiej".
Nagrody otrzymały Kinga Dzikowska z 2b i Nela Chrabąszcz z 1a.
Gratulujemy serdecznie.

Bardzo dziękujemy Klub Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych za wspólną edukacyjną zabawę.