• Odwiedziny: 3119573

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu Szlachetnej Paczki 2022

Weekend cudów, Szlachetna Paczka Świętokrzyskie i tysiące szczęśliwszych ludzi, dzięki zaangażowaniu dobrych serc. Dziękujemy serdecznie za wszystkie dary, każdy najdrobniejszy gest, które pozwoliły zapełnić 25 paczek dla wybranej rodziny.

Dziękujemy Pani Dorocie Wróblewskiej z firmy Arcelor Mittal Nowiny (anonimowym darczyńcom współpracującym z p. Dorotą) i p. Joannie Bruczyńskiej za wieloletnią współpracę z nami
Dziękujemy za pomoc w pakowaniu paczek: Patrykowi N. (8c), Mai G., Weronice W., Danielowi B. (5a), Bartoszowi B. i Wiktorowi Ś. (8a), Agacie P., Gabrieli R. i Patrycji W. (8b), Paniom Edycie W.-W., Beacie K. oraz Pani Dyrektor Iwonie.

Serdeczne słowa uznania dla Uczniów, Rodziców, Wychowawców, Pracowników Szkoły, Opiekunek Szkolnego Wolontariatu i grona "dobrych duszków" z Wolontariat SP Chęciny, bez których nasza akcja byłaby niemożliwa.

Razem możemy więcej!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dyrekcja SP w Chęcinach
i opiekunowie Szkolnego Wolontariatu