• Odwiedziny: 3119193

Zdrowe i Bezpieczne Wakacje 2023 w RCNT w Podzamczu

Ostatni "roboczy" piątek roku szkolnego uczniowie klas 4a, 4b, 4c i 5 b spędzili, myśląc o bezpiecznych wakacjach
Dzięki gościnności Centrum Nauki Leonardo da Vinci oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kielcach, mieli oni okazję skorzystać z porad i konsultacji służb medycznych i ratowniczych: oglądali wnętrze wozu strażackiego, mogli zasiąść za kierownicą radiowozu, określić poziom swojego BMI.
Prawdziwą gratką okazał się stymulator dachowania - z pewnością każdy z uczestników tego wydarzenia już nigdy nie zapomni o zapięciu pasów bezpieczeństwa! Ponadto dzieci bezpłatnie zwiedziły również ekspozycje Centrum Nauki.

Serdecznie dziękujemy Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne oraz WORD Kielce za tak cenną inicjatywę, za zaproszenie i fantastycznie spędzony dzień!