I miejsce w gminnym Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Nasza uczennica, Małgosia, wygrała etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i będzie reprezentować Chęciny na etapie powiatowym w kategorii klas 5-8 laughing

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” ma na celu szeroko rozumiane promowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, ratownictwa, ekologii oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Jest to także okazja do zaznajomienia się m.in. z historią, kulturą i tradycjami, co dodatkowo wzbogaca edukacyjny wymiar konkursu.

Dodajmy, że 3 miejsce zajął w tym konkursie również nasz uczeń, Nataniel! A skład szkolnej ekipy najlepszych strażaków wzmacniał także Wiktor.

Brawo! Gratulujemy naszym reprezentantom, a Małgosi życzymy sukcesów w kolejnych etapach tego trudnego konkursu.