• Odwiedziny: 3119385

„Święto galaretki” i wizyta w „Dobrej Chacie”

Akcja charytatywna „Święto Galaretki”,  miało miejsce 21 listopada 2012 r. Organizacją zajęła się grupa charytatywna działająca w szkole pod czujnym okiem pań: pedagog Anny Kamińskiej i Moniki Gugulskiej. Współorganizatorami był także SU gimnazjum. Tradycyjnie dochód ze sprzedaży słodkich galaretek przeznaczony został dla  koleżanek i kolegów z Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych „Dobra Chata”.

Członkowie grupy charytatywnej i część dziewcząt z SU uczestniczyli w odwiedzinach tychże wychowanków
30 listopada w wieczór andrzejkowy. Tam mogły podopiecznym placówki wywróżyć przyszłość z kart, z ręki
i z magicznej kuli. Potem odbyła się dyskoteka andrzejkowa i słodki poczęstunek. Podopiecznych odwiedził również święty Mikołaj, który w tym roku wyjątkowo wcześniej zaczął swoją pracę.

Lista uczennic Gimnazjum, które wyjechały do „ Dobrej Chaty ” w dniu 30.11.2012 r. z prezentami i wróżbami andrzejkowymi.

• Kasia Smolikowska 3a
  • Izabela Jachimowska 3a