Ważna informacja dla Rodziców Chórzystek "Cantaty"

Drodzy Państwo, przedstawiamy ważne informacje związane z organizacją wyjazdu

na ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie, 18.11.2018r.:

Prosimy Rodziców, którzy wyrażają chęć udziału w koncercie galowym o zgłoszenie tego faktu

do sekretariatu szkoły (do środy, do godz.  15.30) – tel. 41-31-51-037, 41-31-51-165. Jest to konieczne

do zarezerwowania odpowiedniej liczby miejsc na widowni Filharmonii Krakowskiej.

Jednocześnie prosimy Państwa o informację, czy Chórzystka podróżować będzie z Państwem,  czy też autokarem.

NIEDZIELA, 18 listopada2018r.  – plan wyjazdu:

10.00 – zbiórka na parkingu przed szkołą;

13.00 – Aula Muzeum Armii Krajowej, ul. Wita Stwosza 12, Kraków;

13.30 – występ chóru w przeglądzie;

16.00 – próba przed Koncertem Galowym w Filharmonii Krakowskiej, ul. Zwierzyniecka 1, Kraków;

18.00 – początek Koncertu Galowego w Filharmonii Krakowskiej. Organizatorzy przewidują, że koncert potrwa ok. 3 godziny;

Ok. 21.00 – wyjazd z Krakowa do Chęcin (ok.2,5 – 3 godz. jazdy).

Uczestniczki otrzymają od organizatorów tzw. pakiet żywnościowy, w skład którego wejdą: kanapka, woda, jabłko i coś słodkiego. Jednak z uwagi na planowaną długość pobytu, bardzo prosimy o zaopatrzenie dzieci w dodatkowe pożywienie lub niewielkie środki finansowe na zakup jedzenia na miejscu.

Bardzo prosimy również Rodziców o zapewnienie dziewczynkom zwykłych białych bluzek z kołnierzykiem oraz czarnych spódniczek. Buty wygodne, ale nie "sportowe".

Uprzejmie prosimy Państwa o kontakt w sprawie wyjazdu i pomoc w jego organizacji.

Dyrekcja szkoły i opiekun SC „Cantata”