Piękne zdjęcie autorstwa Zosi Pichety zdobyło II miejsce w Konkursie Fotograficznym "Geologiczne zakątki Powiatu Kieleckiego w obiektywie", który był zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kielcach w ramach Programu edukacji ekologicznej dla Powiatu Kieleckiego on "Dla Ziemi, dla siebie" w roku szkolnym 2022/2023.

Serdecznie gratulujemy Zosi tego osiągnięcia i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.

P. S. Ze względu na wyjazd na zieloną szkołę, Zosia odebrała swoją nagrodę już po oficjalnym podsumowaniu konkursu. Dziękujemy Panu Dyrektorowi Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Środowiska, Zenonowi Pedryczowi, za miłe przyjęcie i uhonorowanie naszej Laureatki.