Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Tytuł Nauczyciela Roku Powiatu Kieleckiego w kategorii klas 1-3

Tytuł Nauczyciela Roku Powiatu Kieleckiego w kategorii klas 1-3 otrzymała podczas wczorajszej gali finałowej Echo Dnia Świętokrzyskie nasza nauczycielka, Pani Marzena Łebek, aktualnie wychowawczyni klasy 3a.

Jak sama mówi o sobie: "Przez 38 lat pracy z najmłodszymi w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach, nauczyłam się korzystać z energii jaką dają uczniowie. A kiedy udaje mi się rozwinąć potencjał dziecka, to czuję się ogromnie spełniona. Praca nauczyciela jest moją pasją i powołaniem." laughing
Dziś mogliśmy oficjalnie pogratulować Pani Marzenie osiągniętego wyniku. laughing

Warto również dodać, że w tegorocznym plebiscycie po raz drugi brała udział ubiegłoroczna zwyciężczyni, Pani Monika Hajduk.

Serdecznie gratulujemy obu nauczycielkom i dziękujemy wszystkim za oddane głosy!