• Odwiedziny: 3119521

Nagrodzeni w konkursie plastycznym ...

W środę 2 kwietnia Pani Dyrektor Iwona Samburska wręczyła nagrody dla laureatów i uczniów wyróżnionych w konkursie plastycznym na plakat promujący pomoc bezdomnym zwierzętom ze Schroniska w Dyminach oraz na Logo i nazwę SKW. Wręczenie nagród poprzedziła prezentacja "Nasi czworonożni przyjaciele"przygotowana i wygłoszona przez wolontariuszkę kl. IIa G Agatę Gościniewicz.

W rozdaniu nagród i prezentacji wzięli również udział uczniowie klasy Ib SP z wychowawcą p. K. Terelak (najliczniejsza klasa biorąca udział w konkursie) oraz wolontariusze SKW wraz z opiekunkami.

Każdy uczestnik spotkania otrzymał słodki upominek. Nagrody ufundowali: Dyrekcja ZSO w Chęcinach oraz opiekunki SKW.

Więcej informacji na temat konkursu i osób nagrodzonych oraz fotorelacja z oceny prac przez szacowne Jury