• Odwiedziny: 3119443

Wolontariusze w Schronisku w Sitkówce-Nowiny

Nasi Wolontariusze zorganizowali zbiórkę żywności i kocy dla bezdomnych psów w Schronisku w Sitkówce-Nowiny.

Ponadto za pieniądze uzyskane ze sprzedaży własnych wypieków, zakupili paszę dla zwierząt.

11. 12. 2014 r. zgromadzone zapasy zostały przekazane naszym podopieczym na ręce pracowników schroniska.

Na miejscu przedstawicielki SK Wolontariusza zobaczyły, jak działa schronisko, porozmawiały z pracownikami oraz zapoznały się z potrzebami schroniska.

Pragmiemy podziękować Uczniom, ich Rodzicom i Nauczycielom, którzy mają Wielkie Serca i są czuli na potrzeby bezdomnych zwierząt.

Szczególne podziękowania kierujemy do Uczniów szkoły podstawowej, na których zawsze możemy liczyć oraz do Wolontariuszy z klasy IIa i IIIa gimnazjum za bezinteresowne zaangażowanie na rzecz bezdomnych zwierząt :)

Opiekunowie SK Wolontariusza