• Odwiedziło nas: 100559 osób
  • Do końca roku: 162 dni
  • Do wakacji: -25 dni

26-060 Chęciny

ul. Kielecka 20

Tel: 41 3151165

Wtorek, 2014-07-22

Imieniny:

Magdaleny, Mileny

II Międzyszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

Jesteś tu: » II Międzyszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

II Międzyszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

Podajemy listę osób zakwalifikowanych do konkursu, stanowiącą zarazem kolejność występujących:



II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH „KOLĘDA PŁYNIE Z WYSOKOŚCI”

 – CHĘCINY 03.01.2014r.


KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI:

 

KATEGORIA I

  1. Sylwia Kaczyńska – Chęciny
  2. Julia Adamczyk – Bolmin
  3. Julia Łukasik – Kielce
  4. Bartłomiej Wrzosek – Polichno
  5. Laura Maciejewska – Starochęciny
  6. Maja Gacek – Chęciny
  7. Hanna Dąbrowska – Łukowa
  8. Julia Ochinean – Kielce
  9. Nikola Krajewska – Starochęciny
  10. Wiktoria Czesak – Chęciny
  11. Julia Stelmaszczyk – Bolmin
  12. Liliana Wojda – Łukowa
  13. Elwira Pietrzyk – Kielce
  14. Zuzanna Kołkiewicz – Chęciny
  15. Oliwia Nowak – Bolmin
  16. Julia Malaga – Polichno
  17. Weronika Kołkiewicz – Chęciny
  18. Martyna Kobiec – Łukowa

 

KATEGORIA II

  1. Karolina Walter – Bolmin
  2. Miłosz Januszek – Polichno
  3. Anna Woś - Brzeziny
  4.  Magdalena Wcisło - Tokarnia
  5. Patrycja Jamróz – Łukowa
  6. Weronika Wach – Bilcza
  7. Anna Ernestowicz – Kielce
  8. Kinga Białacka – Chęciny
  9. Magdalena Rozpara – Starochęciny
  10. Krzysztof Orawiecki – Tokarnia
  11. Katarzyna Moskwa – Łukowa
  12. Izabela Drogosz – Kielce
  13. Paweł Kaczor – Starochęciny
  14. Laura Olchawa - Brzeziny
  15. Julia Domagała – Polichno
  16. Agnieszka Kaczyńska – Chęciny
  17. Patrycja Zielińska – Starochęciny
  18. Katarzyna Kwiecień - Tokarnia
  19. Jacek Prokop – Łukowa
  20. Katarzyna Podczasiak – Nowiny
  21. Julia Kmieć – Kielce
  22. Patrycja Lasa – Polichno

 

KATEGORIA III

  1. Kinga Pawińska – Chęciny
  2. Majka Patrycja – Kielce
  3. Natalia Góralska – Chęciny
  4. Oliwia Borycka – Kielce
  5. Dominika Górska – Chęciny
  6. Anna Ogonowska – Chęciny
  7. Agnieszka Komorowska - Kielce
  8. Katarzyna Wijas – Chęciny
  9. Dominika Wrońska – Chęciny
  10. Kornelia Kanclerz – Kielce
  11. Dawid Nawrot – Wolica
  12. Kinga Petelicka – Chęciny

KATEGORIA ZESPOŁY

  1. Belcanto – Kielce
  2. Zespół NUTKI – Polichno
  3. Konsonans – Kielce
  4. „Violinki” – Kielce
  5. „Canto” – Kielce
  6. Metrum – Kielce
  7. Canto II – Kielce
  8. Chór CANTATA – Chęciny

Edyta  Bobryk, Lider Animacji Muzycznej 501 075 010

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo